Natuurlijke zeep met hoogwaardige oliën, boters en etherische olie. Vegan, palmolie- en proefdiervrij.
Ingrediënten (INCI): Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate,
Sodium cocoa butterate Aqua, Glycerine, Parfum, Geraniol, Benzyl benzoate, Citronellol, Roos essential oil, limoneen, Mica C.I. 77019, C.I. 77891, C.I. 77491, C.I. 77861
(kokosolie, olijfolie, castorolie, cacaoboter, rozenblaadjes, geurolie, etherische olie roos, mica)
Alleen voor uitwendig gebruik. Niet gebruiken rond de ogen, slijmvliezen of een beschadigde huid. Als irritatie optreedt, stop dan met het gebruik.
Al onze zepen zijn handgemaakt, houd daarom rekening bij het bestellen dat het eindresultaat er anders uit ziet dan op de foto’s en dat het gewicht verschilt per zeep.
Onze zepen beschikken over de noodzakelijke veiligheidsrapporten, voldoen aan de 1223/2009 Europese cosmetische regulaties en zijn gemaakt onder GMP.
Angelique –
Heerlijk geurende zeep en geen droge huid na het douchen.